Certifikát

Technické údaje Certifikát

Naše rostoucí židle mají nejnovější certifikaci ČSN EN 14988+A1:2021

Rostoucí židle ANETA a rostoucí židle ELA jsou výrobky určené pro samostatně sedící děti od cca. 9 měsíců do dospělosti, protože opěrný pultík je demontovatelný. Je to dětská vysoká židle se zádržným pultíkem a jako taková musí být certikovaná dle normy pro dětské vysoké židle dle ČSN EN 14988+A1:2021.

Rostoucí židle ANETA a rostoucí židle ELA má mezinožní popruh pevně spojený s jistícím páskem v základním vybavení. Tak jak je to povinné dle příslušné bezpečnostní normy pro rostoucí židleTato certifikace rostoucí židle je dle nejnovější verze zkušební normy pro bezpečnost dětí na vysoké židli.

Pozor na rostoucí židle bez platné certifikace! Ta musí být dle normy ČSN EN 14988+A1:2021 a musí mít uvedeno datum do kdy platí!

Naše rostoucí židle splňují podmínky dětské ergonomie

Základní myšlenkou pojmu ergonomie je zlepšení podmínek práce bez ohrožení zdraví a zvýšení efektivity pracovní činnosti. U dětí je na prvním místě jejich zdravý vývoj, který podpoří jejich celkový vývoj a učení života ve všech formách.

Co dále splňují naše rostoucí židle?

  • Máme platnou nejnovější bezpečnostní certifikaci dle ČSN EN 14988+A1:2021 na výrobek - dětská  vysoká židle pro děti do 3 let.
  • Máme provedeny v rámci certifikace i zátěžové zkoušky na 120 kg nosnosti.
  • Máme zabezpečení vyšší polohy sezení, přes dvojité jištění spojovací tyčkou.
  • Vyrábíme typy rostoucí židle ANETA a rostoucí židle ELA
  • Vyrábíme i další typy rostoucí židle ALMA a rostoucí židle MAJA