Rostoucí židle

Technické údaje Rostoucí židle

Zdravý růst dítěte

Konec nohám ve vzduchu a polštářům pod zadkem. Díky rostoucí židli Hajdalánek bude mít vaše dítě zajištěný zdravý růst páteře a může se tak vyhnout vniku poruch, jako je například skolióza. Zdravý růst zajistí především podnožka, která je pro malé děti potřebnou oporou noh. Dítě se tak nenaklání, není takový neposeda, přestává hledat pod nohami podpěru, pevnou zem. Takhle na podnožce rostoucí židle vzpříméně sedí a píše úkoly jak má. Proto je rostoucí židle ALMA nebo rostoucí židle MAJA s opěrkou do kulata tak zdravá pro správný vývoj vašeho dítěte..

Nejprve v cca. 9 měsících pro samostatně sedící dítě, použijete jídelní dětskou židličku ANETA nebo ELA, kde dítě bezpečně sedí díky jídelnímu pultíku a bezpečnostnímu pásu, který každá certifikovaná jídelní dětská židlička musí mít. Až dítě samostatně sedí, chodí a bezpečně se pohybuje, což je v cca. dvou letech, tak jídelní pultík odděláte a na rostoucí židli ALMA pak dítě sedí třeba do dospělosti nebo do maximální nosnosti 120 kg.

S rostoucí židlí Hajdalánek budou sedět i vaše děti zdravě a to i po více generací.

 

 

 

 

Proč rostoucí židle?

Rostoucí židle poroste s vaším dítětem celý život. Od 9 měsíců, kdy je dítě schopno samostatně sedět, až do dospělosti. Námi používané masivní bukové dřevo vám díky své tvrdosti zajistí větší životnost a přesto dostatečné pohodlí. Děti tak bezpečně a zdravě i po více generací. Židlička je testována na maximální nosnost 120 kg.

Hlavní přednosti:
- dítě sedí ve správné výšce ke stolu
- lokty má kolmo ke stolu a nezaklání hlavu
- nohy má díky podnožce v pravém úhlu

- solidní podpora a nepřepínání páteře, která je ve vývinu
- ergonomická opěrka zad

A nezapomeňte, stačí jeden kus rostoucího nábytku. S rostoucí židlí tak při nákupu stolu nebudete nijak limitováni. Správné sezení dítěte u stolu si zajistíte prostým nastavením rostoucí židle.